Değerli ESRI Kullanıcısı,

ESRI tarafından 14 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanan bu yama, ArcGIS Server’ınıza erişim ile ilgili kontrolünüzün artmasını sağlamayı böylelikle verilerinizi çok daha güvenli hale getirmeyi hedeflemektedir.

ESRI tüm kullanıcılarına ilk fırsatta bu yamayı yüklemelerini önemle tavsiye etmektedir. Bu yama ile federe veya tekil olarak kullandığınız ArcGIS Server sisteminizin güvenliğini üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Yamayı ArcGIS 10.2.1-10.6 sürümleri arasında, sahip olduğunuz ArcGIS sürümüne uygun olarak https://support.esri.com/en/download/7606 bağlantısından indirebilirsiniz. Bu bağlantıda, yürüteceğiniz işlem adımları ve bu yamaya ait özel detayları bulabilirsiniz.

ESRI ürünleri için konunun uzmanları tarafından oluşturulmuş teknik bilgilere, yaşadığınız sorunların çözümlerine, bu ve benzeri ürün geliştirici yamalara https://support.esri.com/en bağlantısından ulaşabilirsiniz.

ESRI Türkiye olarak sizlerin, ürünlerimizin kullanımını kolaylaştıracak, verilerinizin güvenliğini arttıracak her bilgiyi ve ESRI ile ilgili tüm yenilikleri Esri Türkiye Blog sayfamız üzerinden sizlere duyuruyor olacağız.

Siz değerli kullanıcılarımıza önemle duyururuz.

Bu yazı için bir etiket bulunmamaktadır.
Share This